הקול הפנימי  The still small Voice within
עבודה היא אהבה בפעולה   Work is Love in action
יצירה משותפת עם הטבע   Co-creation with Nature

 

אלו הן שלושת העקרונות לאורן הולכת קהילת פינדהורן הבינלאומית:

* האזנה לקול האלוהי הנשמע עמוק במדיטציה, במקום שמעבר למחשבות, בשקט הבא מטבענו האמיתי, המתבונן. כמובן שיש צורך בתרגולים רבים בכדי להגיע לשקט זה בכל פעם מחדש ולהאזין לאינפורמציה העולה משם, לא תמיד ממש במילים.

* כל עבודה הנעשית באה בהתכוונות של אהבה. גם אהבה, כמו שקט במחשבות, לא תמיד נגישה לנו אבל ניתן לתרגל אותה בעשייה שלנו היומיומית למען הקהילה ולמען הקהילה שמעבר - האנושות וכל היצורים החיים.

* יצירה משותפת עם הטבע מבקשת מאיתנו להיות במערכת יחסים של תקשורת, כבוד ואהבה עם הטבע. לפעמים נוכל ממש לראות או לשמוע מה האדמה והצומחים וחיים עליה מבקשים ומה הם נותנים. כמובן שמדובר בעשיה משותפת עם אמא טבע ולא בניצולה. מתנותיה רבות ואף ניסיות ברגע שבו אנו מבינים שמדובר בעשייה משותפת ובהקשבה עמוקה מצידנו (כי היא מקשיבה תמיד).

פינדהורן סליחה

 

קהילת פינדהורן נולדה בשנת 1963, בתחילת מה שנקרא היום "העידן החדש".
קהילה שהתחילה משלושה אנשים שתרגלו במשך שנים תרגולים שהקדימו את זמנם: איילין קאדי שמעה את קול האלהים מדבר אליה, דורות'י מק'לין תקשרה עם רוחות הירקות ופיטר קאדי ביצע את הוראות אלוהים כפי שאייךין, אישתו, קיבלה אותן.

הם כולם תרגלו הקשבה פנימה, לתוך השקט, בצפייה לשמוע את קולו של האלוהים שבפנים, מה שידוע כיום בשם "הקול הפנימי".

 

הדבר המפתיע הוא שכאשר כמה אנשים מקשיבים לתוך השקט, ההקשבה מביאה איתה תשובות שמתאימות לשילוב ההרמוני של האנשים כולם, זאת אומרת שהקול הפנימי הוא מאיכות המאחדת ומלכדת חלקים (אינדיבידואלים) לשלמות של שיתוף פעולה אינטואיטיבי.
אני לא אעמיד פנים שזה קל ושכל הקונפליקטים נעלמים... ממש לא. בקהילה מעין זו אנשים נדרשים לעבודה פנימית וערנות מקסימאלית, אבל זה שווה את המאמץ יותר מכל דבר אחר שאני מכירה...

fance.jpg

guarden.jpg
קהילת פינדהורן מונה עכשיו מעל 500 אנשים שגרים בקהילה הסקוטית ועשרות אלפים ברחבי העולם.
במקום מבקרים אלפים רבים של אנשים מידי שנה ולומדים הקשבה פנימה, החוצה לאחר, לאקולוגיה ולאיזון הפלנטה ולמגוון הפוטנציאל החיובי האנושי.
הקהילה הוקמה במטרה אלוהית לשרת את האנושות ולהוות מקור אור ליחידים ולרבים.tourch.jpg
אני גרתי בקהילה זו במשך 5 שנים, שם הכרתי את אבי ביתי ושם היא נולדה וגדלה עד גיל שנתיים וחצי, גיל בו עלתה לישראל.
אנחנו נוסעות כל קיץ להתרענן ולהתאזן שם בפינדהורן ואני מזמינה יחידים ומשפחות להתלוות אלינו ולהיעזר בנו בהגעה למקום הנפלא הזה.
בתור נציגה של הקהילה בישראל יש לי מידע כתוב שאוכל לשלוח בדואר למתעניינים, כמו גם שפע של סיפורים וחוויות...
מי שמעוניין בפרטים ועזרה מוזמן ליצור קשר...!water.jpg